Prostory pro každou příležitost

PROSTORY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Máte zájem o pronájem celé restaurace nebo salónku? Naše členité prostory jsou vhodné nejen pro oslavy narozenin, výročí, svatební hostiny a firemní večírky, ale také pro meetingy a školení. Disponujeme projektorem s promítacím plátnem a prostory až pro 160 osob. To vše pár kroků od zastávky metra, tramvaje i autobusu a v sousedství hotelu Clarion. Náš zkušený personál se postará o hladký průběh akce a připravíme vám občerstvení na míru, ať už formou rautu, nebo à la carte.

CELKOVÁ KAPACITA AŽ 160 MÍST UVNITŘ

Restaurace je rozdělena do dvou pater a disponuje až 160 místy uvnitř a dalšími 60 místy na našich letních zahrádkách.

PŘÍZEMÍ
50 míst velký sál
_____
+ 20 míst letní zahrádka (pouze v letních měsících)

SUTERÉN
15 míst mísnost s výčepem a výhledem na tankovou
50 míst uzavíratelná místnost s krbem, projektorem
a plátnem
10 míst malá místnost, kterou je možné využít i jako prostor pro raut
35 míst Oddělený prostor se vstupem na letní zahrádku
_____
+ 40 míst Letní zahrádka ve vnitrobloku (pouze v letních měsících)

SVĚŘTE SE DO NAŠICH RUKOU

NAROZENINOVÉ A JINÉ OSLAVY
Nabízíme posezení v soukromí našich salónků, které na vaše přání rádi vyzdobíme. Umíme také připravit krásný a především chutný dort.

FIREMNÍ AKCE A VEČÍRKY
Oddělené salónky jsou vhodné i na pořádání firemních akcí, školení a prezentací, kde nechcete být rušeni. Jsme vybaveni i projektorem s plátnem.

UMÍME I SVATBY
Postaráme se o bezchybnou realizaci vaší svatební hostiny či párty na základě Vašich požadavků. Náš příjemný personál se postará o vás i vaše svatební hosty.

OBČERSTVENÍ NA MÍRU

Na vaši akci připravíme občerstvení ať už formou rautu, sestavením speciálního menu, nebo výběrem à la carte. Rádi vyhovíme všem vašim přáním a požadavkům.

STRATEGICKÉ MÍSTO

Aneb všechny cesty vedou k Peckům. Nacházíme se na strategickém místě v těsné blízkosti stanice metra B Vysočanská, tramvajové, autobusové i vlakové zastávky a také v blízkosti hotelu Clarion. Nedaleko nás najdete také pražskou O2 arénu.