Sousedská zabijačka U Pecků

SOUSEDÉ! BUDE ZABIJAČKA

19. 2. 2022

Naši milí hosté a vysočanští sousedé, vítáme vás všechny v novém roce! Tento rok je pro nás speciální, v březnu to bude 30 let, co náš táta poprvé otevřel dveře všem našim hostům a my bychom to s vámi rádi oslavili hned několika akcemi!

A začneme hned v únoru, kdy se sejdeme v našem vnitrobloku na tradiční sousedské zabijačce. Společně s řezníkem si vyzkoušíme přípravu zabijačkových specialit a pak si na nich pochutnáme, něco popijeme a ti nejveselejší si zazpívají a zatančí v rytmu harmonikáře.

Přijďte si s námi a svými přáteli užít masopustní víkend, tak jako tomu bývávalo dřív. Všechny ranní ptáčata nás v sobotu 19. 2. mohou navštívit již od 7:00, kdy bude začínat bourání pašíka a následovat budou přípravy všech zabijačkových specialit, jako jsou jitrnice, jelita, ovar, prejt a prdelačka. No a to všechno pak můžete ochutnat přímo u nás, nebo si něco odnést na domu.

Na čepu kromě klasik bude i nějaký ten speciál a nesmí chybět ani pořádná pálenka - Žufánkova slivovička a hruškovice nebo domácí mandlovice z Moravy.

Na všechny se těší Peckouni!